Ako funguje ťažba kryptomien ?

V jednoduchosti povedané, ťažba je služba, za ktorú sú ťažiari odmenení, pretože spracovávajú bitcoinové transakcie. Po zapnutí ťažiacich zariadení sa začína zarábať tým, že zariadenie začne spájať väčšie množstvo overených transakcií dohromady a posiela ich ďalej k dispozícií všetkým ťažiarom. 

Skupinu transakcií môžeme prirovnať k strane v účtovnej knihe, ale v oblasti kryptomien je miesto strany, blok v blockchaine. 

Ak ťažiar nájde blok, ktorý overí väčšina ostatných ťažiarov, pridá ho do reťazca blokov obsahujúcich celú históriu transakcií a ťažiar dostane svoju odmenu (v krypte).

1.Krok

Vyberiete si o akú výšku
investície máte záujem, a teda
koľko ťažobného priestoru
chcete mať.

2.Krok

Pošleme vám zmluvu, ktorú je potrebné vytlačiť si a podpísať, potom odfotiť a poslať nám. (Zmluva sa podpisuje na 5 rokov teda vyťažené krypto vám budeme posielať po dobu 5 rokov).

3.Krok

Vystavíme vám faktúru, ktorú keď zaplatíte, tak do 24 hodín začíname pre vás ťažiť vybranú kryptomenu.

4.Krok

Pomôžeme vám zo založením elektronickej peňaženky, kde vám budeme posielať vyťažené crypto (1x týždenne).

Vyťažené krypto posielame 1x týždenne priamo na vašu peňaženku a s tým si už môžete robiť čo chcete. Šetriť alebo brať ako dlhodobú investíciu prípadne si to vybrať v €. Investíciu môžete samozrejme časom zvýšiť, len sa spraví dodatok k pôvodnej zmluve.

Registrujte sa teraz !

Máte ohľadom ťažby iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať radi Vám zodpovieme Vaše otázky.

Rýhly kontakt 

    KONTAKT

    Čending, s.r.o.,
    Prejtská 46/49 018 41 Dubnica nad Váhom

    Kryptomenám a stavaním ťažobných zariadení sa
    venujeme od roku 2018.