O nás:

 

Začnite ťažiť kryptomeny už dnes!

Kryptomenám a stavaním ťažobných zariadení sa venujeme od roku 2018. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi cryptomenami, avšak primárne sa zameriavame na Bitcoin, Ethereum, Litecoin. Od začiatku bola naša vízia sprístupniť ťažbu kryptomien úplne každému, kedže vieme, že ťažba kryptomien v domácich podmienkach nie je úplne ideálna. Ponúkame kompletné poradenstvo v oblasti kryptomien, od výberu vhodnej elektronickej peňaženky, až po výber ťažobného zariadenia. Našou prioritou je dobrý vzťah s klientom, a preto nemáme problém sa s kýmkoľvek osobne stretnúť u nás v spoločnosti a prebrať potrebné informácie o ťažbe kryptomien.

 

Recenzie:

  1. S Moneyfuture spolupracujem 3 mesiace a zatiaľ som veľmi spokojný. Pravidelne vyplácajú vyťažené krypto na moju peňaženku presne podľa zmluvy. Dvakrát som svoju investíciu navýšil, takže určite ich odporúčam. 
  2. Keď sme začali, trvalo to trochu dlhšie, lebo som mal problém s overením účtu na burze, ale nakoniec všetko dobre dopadlo, aj s vašou pomocou. Ďakujem. 
  3. Investoval som na 4 časti po 3 000€. Teraz už mám celé ťažiace zariadenie za 12 000€ a pri aktuálnom vývoji Bitcoinu mám svoju investíciu zachvílu späť a už mi bude iba zarábať. Takže zatiaľ všetko funguje ako hodinky.

Ako funguje ťažba kryptomien? 

 

V jednoduchosti povedané, ťažba je služba, za ktorú sú ťažiari odmenení, pretože spracovávajú bitcoinové transakcie. Po zapnutí ťažiacich zariadení sa začína zarábať tým, že zariadenie začne spájať väčšie množstvo overených transakcií dohromady a posiela ich ďalej k dispozícií všetkým ťažiarom. 

Skupinu transakcií môžeme prirovnať k strane v účtovnej knihe, ale v oblasti kryptomien je miesto strany, blok v blockchaine. 

Ak ťažiar nájde blok, ktorý overí väčšina ostatných ťažiarov, pridá ho do reťazca blokov obsahujúcich celú históriu transakcií a ťažiar dostane svoju odmenu (v krypte). 

 

1.Krok

Vyberiete si o akú výšku investície máte záujem a teda, koľko ťažobného priestoru chcete mať.

 

2.Krok

Pošleme vám zmluvu, ktorú je potrebné vytlačiť si a podpísať, potom odfotiť a poslať nám. (Zmluva sa podpisuje na 5 rokov teda vyťažené krypto vám budeme posielať po dobu 5 rokov).

 

3.Krok

Vystavíme vám faktúru, ktorú keď zaplatíte, tak do 24 hodín začíname pre vás ťažiť vybranú kryptomenu.

 

4.Krok

Pomôžeme vám zo založením elektronickej peňaženky, kde vám budeme posielať vyťažené crypto (1x týždenne)

 

Vyťažené krypto posielame 1x týždenne priamo na vašu peňaženku a s tým si už môžete robiť čo chcete. Šetriť alebo brať ako dlhodobú investíciu prípadne si to vybrať v €. 
Investíciu môžete samozrejme časom zvýšiť, len sa spraví dodatok k pôvodnej zmluve.

 

Registrujte sa teraz !

Máte ohľadom ťažby iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať radi vám zodpovieme vaše otázky

 

Chcem investovať do ťažby kryptomien

 

Ceny ťažobných zariadení (minerov) sa pohybujú od 8 000 – 30 000€, čo je vysoká vstupná investícia pre začínajúceho investora. U nás ale môžete investovať už od 150€ tým, že si zakúpite len časť výkonu stroja, teda môžete investovať už od pár stoviek eur. 

 

Príklad: Zaplatíte len 10% z ceny zariadenia, získate 10% z výkonu zariadenia, získate 10% z výťažkov ktoré miner zarobí. Nestaráte sa o elektrinu, spotrebu, hlučnosť, prehrievanie, napojenie minera a ostatné veci..

 

Investícia od 150€

Týždenne vyplácané na vašu peňaženku 

Garancia vyťažiteľnosti BTC

5 ročný kontrakt

 

Prečo my ?

V čom sa líšime od ostatných spoločností ktoré ponúkajú rovnakú službu?

 

Zmluvné krytie

Medzi nami a vami bude podpísaná zmluvu pre obojstranné krytie. Toho sa od zahraničnej spoločnosti nedočkáte.

 

Slovenská spoločnosť

Budete posielať peniaze slovenskej spoločnosti so slovenským bankovým účtom. Posielať peniaze do zahraničnej spoločnosti s bankovým účtom na Cypre neni najbezpečnejšie.

 

Osobné stretnutie

Môžete sa zastaviť u nás v sídle firmy, kde môžeme prebrať detaily a zodpovedať vaše prípadné otázky.

 

Na Vašu peňaženku

Vyťažené krypto posielame priamo na vašu peňaženku a vy už s ním naložíte ako uznáte za vhodné.

 

Ako funguje väčšina ťažobných spoločností?

Vo väčšine prípadov posielate vaše peniaze do zahraničia a nie ste zmluvne krytý. Vyťažené BTC vám nahrávajú na ich platformu a nie na vašu peňaženku, takže vaše krypto nemáte pod kontrolou. Na osobné stretnutie zabudnite, nikto sa s vami nebude stretávať a aj keby, musíte si naplánovať cestu do zahraničia.

 

Jednoduchosť platieb

– Platby sú rýchle v porovnaní s prevodmi vykonávanými cez banky. Minimálne alebo žiadne poplatky za prevod. V porovnaní s prevodom bežných peňazí, poplatky za prevod Bitcoinov sú veľmi minimálne. Pri posielaní bežných peňazí môžu byť poplatky v niektorých prípadoch až 5%.

 

Decentralizácia a deregulácia

– Kryptomeny nepoznajú hranice a regulácie bežných peňazí. Aj to je dôvod, prečo každý deň naberajú na popularite. Napr. Bitcoinová sieť nie je kontrolovaná jedným ústredným orgánom a teda žiadna ústredná autorita nemôže ovplyvňovať menovú politiku. Transakcie sú spracovávané počítačmi, ktoré ťažia Bitcoin.

 

Anonymita

– V prípade, že máte na elektronickej peňaženke 10 BTC v hodnote 500 000€ viete o tom iba vy.

 

Deflačný charakter

– Väčšina krajín má právo vydať nové peniaze. Tým, že sa zvyšuje množstvo peňazí v obehu sa daná mena znehodnocuje (inflácia). V prípade Bitcoinov je celkové množstvo peňazí v obehu konečné a dopredu známe, nemôže presiahnuť 21 miliónov Bitcoinov.